Компанія «Інтербудтехніка» (м. Київ) протягом багатьох років є офіційним дилером німецького завода-виробника Klaas. Ось уже протягом 90 років бренд Klaas добре відомий у Німеччині. Що ж так приваблює вимогливого німецького покупця у будівельній техніці Klaas?

В першу чергу якість! Навіть для німецького клієнта – надійність будівельної техніки Klaas – перебуває на бездоганному рівні.

Зворотній зв’язок і потреби клієнтів – завжди було головним пріоритетом цієї сімейної фірми. Працюючи безпосередньо з клієнтами – виробник завжди підтримує зворотний зв’язок зі своїми покупцями та уважно реагує на їхні потреби та побажання.

Результат: інноваційні машини для широкого спектру застосування – від будівельних вантажних підйомників до автокранів ідеальних для роботи в міських умовах.

Використання алюмінію для зменшення власної ваги  дозволяє  істотно покращувати корисне навантаження  вантажопідйомної техніки. Передові технології у виробництві постійно вдосконалюються. За допомогою сучасного обладнання майже всі комплектуючи виробляються на самому заводі в Ашебергу.

Інженери-електрики компанії конфігурують всі необхідні системи управління: від розробки програмного забезпечення та компіляції апаратних компонентів до збірки, все пристосовано для обладнання Klaas. Близькість до продукту і клієнта забезпечує швидкі та гнучкі рішення і високий стандарт якості.

Контроль якості та перевірки безпеки відіграють дуже важливу роль: кожен пристрій Klaas ретельно перевіряється перед постачанням, а його функції тестуються. Вся команда остаточної перевірки – від механіків до фахівців по кранах – усвідомлює свою високу відповідальність перед своїми клієнтами.

Все це дозволяє компанії Klaas впевнено дивитися в майбутне, постійно розширюючи свої представництва в Європі.

Сьогодні інноваційна будівельна техніка Klaas доступна і в Україні. Компанія «Інтербудтехніка»  співпрацюючи з заводом-виробником Klaas поставить Вам будь-яку модель – від підйомника або міні крана до автокрана з будь-яким навісним обладнанням.

Інвестуючи в нову сучасну будівельної техніку – Ви максимально прискорюєте процес будівництва, зменшуючи навантаження на персонал і підвищуючи якість будівельних робіт. Це підхід ефективного власника.

Дзвоніть нам

тел.:   (044) 502-67-23
факс: (044) 502-67-24
моб.:  (050) 948-44-11